Kosmetyka ciała

W naszym salonie wykonujemy tylko takie zabiegi, które dają szybkie efekty. Są to zabiegi głównie oczyszczające i złuszczające. Każdy zabieg zaczynamy od rozmowy z Tobą i ustaleniu jaki masz problem z cerą i co byś chciała zmienić.

CZYSZCZENIE MANUALNE - polecamy głównie osobom ze skórą tłustą, trądzikową, z zaskórnikami, prosakami czy ropnymi wykwitami. Przebieg zabiegu: zmycie makijażu, dezynfekcji, peeling, rozpulchnienie skóry ,oczyszczanie manualne, maska łagodząca-wyciszajaca. (90 min)

MIKRODERMABRAZJA - jest to nowoczesny i skuteczny zabieg, który świetnie wygładza skórę oraz rozjaśnia przebarwienia. Zabieg polega głownie na złuszczaniu naskórka przy pomocy głowicy diamentowej. Jest to zabieg bezpieczny, dlatego tak bardzo go lubicie. (60-70 min)

Efekty zabiegu:
• wygładzenie skóry,
• eliminacja nadmiernego rogowacenia i suchości skóry,
• zmniejszenie drobnych zmarszczek,
• rozjaśnienie przebarwień,
• redukcja zaskórników,
• wzrost absorpcji aktywnych składników z preparatów kosmetycznych,
• pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny,
• wzmocnienie zdolności obronnych skóry,
• stymulacja mikrokrążenia, co powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie skóry,
• zabieg z 4% retinolem + kompleks antyoksydantów

R-peel – ZABIEG Z 4% RETINOLEM + KOMPLEKS ANTYOKSYDANTÓW – Rewelacyjny zabieg złuszczająco-odmładzająco-regenerujący. Składa się z dwóch etapów. Pierwszy bazuje na mieszance antyoksydantów, które zwalczają wolne rodniki. Drugi etap to nałożenie maski z 4% retionolem, który KOCHA każda KOBIETA, bo to właśnie on stymuluje skóry do odnowy komórkowej powoduje odbudowę włókien kolagenowych. Kuracja radykalnie zwiększa poziom nawilżenia, nadaje jednolity kolor, niweluje niedoskonałości przywracając, młody wygląd skóry. (30 min)

Wskazania:
Skóra dojrzała: zmarszczki, przebarwienia, fotostarzenie, wiotkość skóry. Skóra szara, matowa, pozbawiona blasku.

Efekty:
Poprawa gładkości skóry, zmniejszenie głębokości zmarszczek, zwiększenie gęstości i poprawa napięcia skóry. Wyrównanie kolorytu skóry. Poprawa kondycji skóry, redukcja niedoskonałości.

Przeciwwskazania:
Przerwanie ciągłości naskórka, świeże blizny, podrażnienia, trądzik różowaty, ekspozycja na słońce, opryszczka, choroby autoimmunologiczne (kolagenoza, pęcherzyca),leczenie dermatologiczne pochodną Wit. A, liczne znamiona barwnikowe, ciąża, laktacja.

Częstotliwość wykonywania zabiegu:
Polecany jako pojedynczy zabieg poprawiający kondycję skóry, bądź intensywna kuracja składająca się z serii 3-5 zabiegów, powtarzanych co 3-4 tygodnie.

Depilacja woskiem jest najlepsza i najbezpieczniejsza metodą dostępną na rynku. Zabieg jest szybki, daje długotrwały efekt, jest bezpieczny i tani!

Do depilacji używamy pasków bawełnianych, które są milsze dla skóry, ale przede wszystkim wyrywają włosy z cebulkami a nie urywają je. Dzięki temu przy systematycznym depilowaniu się na pewno zaobserwujesz, że włoski są słabsze, cieńsze, jaśniejsze, no i przede wszystkim odrastają wolniej i w mniejszych ilościach.

ZAPAMIĘTAJ!
Co należy zrobić przed każdą depilacją?

• Długość włosa musi mieć 0,5-1 cm, a taką długość włos osiąga po około 2 tygodniach
• Dzień przed depilacją wykonaj peeling tych okolic, które będą depilowane. Dzięki temu włoski będą łatwiejsze do usunięcia
• W dniu depilacji nie smaruj skóry balsamem, gdyż wosk nie będzie chciał się przykleić do włosków
• Zarówno przed jak po depilacji nie korzystaj z solarium i sauny

Cennik

DEPILACJA WOSKIEM
Bikini klasyczne / french / klasyczne 30/50/70zł
Nogi (całe) 80zł
Uda / łydki 40/50zł
Ręce / pachy 40/25zł
Broda/wąsik/brwi 50zł
Plecy/tors/brzuch 100/60/50zł
Całe nogi + bikinii brazylijskie 140zł
Całe nogi + bikinii french 120zł
Całe nogi + bikinii klasyczne 100zł
KOSMETYKA TWARZY
Retix C (twarz, szyja, dekolt) 150zł
Kwas twarz/szyja/dekolt 100/130/150zł
Mikrodermabrazja diamentowa (twarz) / z kwasem 150/170zł
Czyszczenie manualne twarzy / pleców 150zł
Henna rzęs/brwi 20zł
Komplet (henna rzęs, brwi, depilacja brwi) 50zł